Maijs

Projektu nedēļa.

Projektu nedēļā Brenguļu sākumskolas bērni iepazina kokus skolas apkārtnē, noskaidroja to latīniskos nosaukumus. Daļa no šiem kokiem ir absolventu un viņu vecāku stādīti.

up

Lai palīdzētu saviem vienaudžiem iepazīt skolas zaļo rotu, mums talkā nāca Mikus Neļķes tētis. Viņš pagatavoja glītus koka dēlīšus, uz kā rakstīt koku nosaukumus. Nu bija laiks savu darbu ieguldīt ceturtklasniekiem. Puiši un meitenes veidoja glītus uzrakstus latviešu un latīņu valodā. Pēc tam pārklāja tos ar laku, lai nelabvēlīgi laika apstākļi darbu nesabojātu.

up2

Kopā ar Mikus tēti tika sameklēta vislabākā vieta uzrakstu izvietošanai. Puiši mācījās precīzi rakt bedrītes, ievietot tajās plāksnītes ar koku nosaukumiem.

up3

Kad darbs bija padarīts, acis priecēja rezultāts. Tagad ikviens var nākt ciemos un pārliecināties, vai koki un to nosaukumi ir pazīstami. S.Kaufmane.