Maijs

Pavasaris Brenguļu sākumskolā.

Rosīgi aizritējis pavasaris Brenguļu sākumskolā. Projektu nedēļā bērni aizrautīgi pētīja un noteica koku sugas skolas apkārtnē, kopā ar dabas pārvaldes speciālisti mācījās pazīt putnus un to dziesmas, iepazinās ar darbu Strenču kokaudzētavā.

12345

3.klases meitenes dabas zinību stundā atklāja eksperimentu burvīgo dabu. Anna un Diāna, īpaši gatavojoties, iepazīstināja arī skolas biedrus ar saviem atklājumiem. Kā mājas apstākļos radīt vulkānu, kā ar vienu pūtienu atdalīt traukus vienu no otra, cik liels spēks jāpielieto, lai atdalītu grāmatas vienu no otras, kuru lapas sakārtotas pamīšus viena otrai.

1234

13.maijā Mātes dienai veltītajā pasākumā skolas zālē satikās paaudzes. Mazi un lieli bērni priecēja savas ģimenes ar sirsnīgiem priekšnesumiem. Vēlāk kopīgi tika šķetinātas tautas dziesmu rindas, ar pašdarinātiem ziediem tika atzīmēta svētku dalībnieku dzimtās vietas Latvijas kartē. Čaklās rokas krāsoja un izgrieza un apģērbu, kurā ietērpt papīra lelles. Gluži kā māmiņu un vecmāmiņu jaunībā. Kā jau kārtīgos svētkos mazie un lielie gatavoja svētku uzkodas, mielojās paši un cienāja citus.

123

Noslēdzies biedrības “Zaļā josta” organizētais makulatūras vākšanas konkurss. Ar lepnumu varam paziņot, ka 432 Latvijas skolu konkurencē ar savāktajām 16,1 tonnām papīra Brenguļu sākumskola izcīnījusi godpilno 2.vietu. Mūsu skolniece Undīne Una Adlere ir uzvarētāja individuālajā konkurencē. Ar prieku piedalīsimies konkursa noslēgumā-bērnu vides festivālā Tērvetē.

Kaut vasaras brīvlaiks jau pavisam tuvu, darāmā vēl daudz. Mūsu skolā visus darbus darām ar prieku. Sev, mūsu novadam un Latvijai.