Marts

Talantu šovs Brenguļu sākumskolā.

Brenguļu sākumskolas aktīvie skolēni gatavoja, plānoja un organizēja “Talantu šovu”. Tajā piedalīties varēja ikviens un demonstrēt savas prasmes kādā jomā.

Piektdien, 10.martā ar lielu nepacietību gaidījām savu skolas biedru talantu atklāšanu. Ceturtklasnieki bija sagatavojuši interaktīvu šova demonstrējumu. Mūsu draugi bija no sirds gatavojušies. Ajass virtuozi atskaņoja Bēthovena skaņdarbu uz klavierēm, Anna prasmīgi izkāpa cauri papīra lapai, Undīne un Diāna demonstrēja radošu darbu, Nikola skanīgi dziedāja, Roberts un Rinalds pārsteidza ar akrobātiskiem trikiem, Henrijs skandēja dzejas.

Mums patika, kā lielie skolas biedri vadīja pasākumu- pieteica priekšnesumus, apbalvoja dalībniekus. Šovā uzzinājām, cik lieliski ir mūsu vienaudži, kādas brīnumainus trikus viņi spēj demonstrēt. Nākamreiz mēs paši arī gatavosimies un piedalīsimies talantu šovā!

4. klase.