Janvāris

Svinam sporta centra “KAIMIŅI” jubileju.

Kad Jaunais gads ar platu soli uzsācis savu gaitu, laiks svētkiem. Par tradīciju kļuvis janvāra nogalē svinēt sporta centra “Kaimiņi” jubileju. Šoreiz  jau devīto gadskārtu.

IMG 20180126 102539

Kauguru, Trikātas un Brenguļu skolu pirmo ceturto klašu bērni priecīgi pieskandināja sporta zāli. Lai sportojot negūtu traumas, skolotāja Mārīte Bisniece ierādīja lieliskus iesildošos vingrojumus. Uz jubileju ciemos bija ieradušies Torte un  Suns, jo šis taču ir viņa gads.

IMG 20180126 103011

Lai gan  pirms pāris dienām laukā esošo sniegu nu nomainījušas peļķes, tomēr  skolotāja Mārīte prata uzburt lieliskas sniega pikas, ar kurām jaunie sportisti sparīgi sacentās. Kurš tālāk, kuram vairāk? Lai sportojot nepietrūktu elpas, nākošais vingrinājums veltīts plaušu vingrināšanai. Katram jāpiepūš balons un tad, kad tas palaists vaļā jautri virpuļo lejup, jānoķer. Izrādās, ka tas nemaz nav tik viegli. Pēc tam bērni savus balonus izbēra uz liela, krāsaina izpletņa,  un atkal mēģināja tos noķert pēc mešanas gaisā. Jautrie baloni niķīgi lidoja tur, kur tiem patīk.  Arī komandu stafetēs jaunie censoņi mēģināja savaldīt balonus, vadot tos pāri sporta zālei un atpakaļ. Skolotāja Mārīte nu gan  prata sagādāt pārsteigumus! Viņa iemācīja, ka arī slēpot mēs varam, ja sniega nav. Krāsainas švammes paliekot zem kāju pēdām, varējām slīdsolī pārvietoties pa sporta zāli. Vislielāko prieku jaunajiem sportistiem sagādāja tautas bumbas spēle. Spēlē izmantojām  vairogus,  volejbola bumbu, milzu lielo bumbu.

IMG 20180126 104112

Šodien mums nebija uzvarētāju un zaudētāju, bet bija prieks un sajūsma. Halles vadītājs Aivars Grinbergs spēku atjaunošanai visiem dāvāja šokolādītes.

Nākošgad svinēsim desmito jubileju!

IMG 20180126 105640