Decembris

Eglīte iemirdzas Brenguļos.

Ar nepacietību piektdienas pēcpusdienu gaidīja  Brenguļu sākumskolas lielie un mazie bērni. Tuvojoties Ziemassvētkiem laiks iedegt eglīti pie skolas. Tā, absolventu rokām stādīta, pastiepusies itin slaida.

Cik jauki, ka Ieva Putniņa parūpējusies par gardām piparkūkām un saldumiem, kas nu danco uz mūsu mēlēm un iepriecina vēderiņus.

1

Viesos ieradusies arī Rūķu meitene. Ar skanīgām dziesmām un rotaļām bērni pieskandina visu apkārtni. Kopā ar Rūķīti skandinām zvaniņus, dziedam jautras dziesmas, ejam rotaļās.

2

Tomēr vislabāk mums patīk rotaļas un dziesmas. Pie mums ciemos atbraukuši dziedātāji no Kauguriem – grupa “DOMINO”. Mums patīk klausīties viņu dziesmās. Iemācam Rūķu meitenei arī savas dziesmas.

3

Gaidām, kad iemirdzēsies košās  lampiņas eglītē. Un tad notiek brīnums! Spožas un krāsainas iemirdzas spuldzītes! Viss apkārt top gaišāks un priecīgāks. Pat šokolādes krāsas dubļi vairs nešķiet tik nomācoši.

4

Svētki tuvojas!