Novembris

Klājam svētku galdu Latvijai!

Jau par tradīciju kļuvis Latvijas valsts svētkos gatavot svētku pusdienas un klāt gaumīgu svētku galdu mūsu skolā. Saimniecīte Ingūna palīdzēja sastādīt ēdienkarti, bet skolotājas kopā ar bērniem gatavoja desertu sarkani balti sarkanā krāsā. To vajadzēja atstāt ledusskapī, lai iegūtu želejas formu.

4

Svarīgajā dienā bijām labi sagatavojušies- sadalījām pienākumus, tērpām priekšautus un ar tīrām rokām ķērāmies pie darba. Elīna, Rinalds, Diāna, Undīne, Kalvis un Andra enerģiski grieza, mizoja un rīvēja bietes, kartupeļus un gurķus un pēc brīža cepeškrāsnī čurkstēja sacepums.

5

Pa to laiku Kristaps, Marta, Aleksis, Brigita un Nikola klāja spoži baltu svētku galdautu, izvietoja traukus un galda piederumus. Mūsu “Kāpēcīšu” grupas draugi bija parūpējušies par skaistām salvetēm.

6

Kaut arī darbs nebija viegls, tomēr plecu pie pleca strādājot veicās raiti un sasniegtais rezultāts bija brīnišķīgs un priecēja mūs visus.

7

Nu bija laiks lūgt pie galda mūsu draugus Knīpas un Knauķus un Kāpēcīšus pie svētku galda. Cik gards izdevies pašu rokām gatavotais mielasts!

8