Oktobris

Skolēni kopā ar zinātkārajiem Kāpēcīšiem iepazīst profesijas Vidzemes olimpiskajā centrā.

Ceturtdiena mums bija īpaša diena. Kopā ar skolotājām devāmies uz Čempionu ielu Valmierā. Braucām noskaidrot, kas mīt Vidzemes olimpiskajā centrā. Uzzinājām, ka te var sastapt ne tikai sportistus.

1

Palīdzību pēc dažādām slimībām un traumām sniedz fizioterapeits. Tas, kurš rūpējas par aktīviem pasākumiem, ir sporta organizācijas vadītājs. Ledus hallē jāuzmana, lai ledus visu laiku ir labs,  lai hokejisti zinātu, cikos viņiem būs treniņi vai spēles. To dara ledus halles vadītājs. Šodien mēs mazliet izmēģinājām, kā jūtas ledus mašīnas vadītājs.

2

Lai iedzīvotāji zinātu par notikumiem olimpiskajā centrā, visiem stāsta un raksta sabiedrisko attiecību speciālists. Ja cilvēks nodarbojas ar sportu divas un vairāk reizes dienā, tad viņš saņem algu kā sportists. Hmm…interesantas profesijas. Būs jāpadomā, kuru no tām izvēlēties.

3

Visvairāk mums patika skatīties florbola spēli, vērot ledus mašīnas darbu un slidot pa gluži svaigi uzlietu ledu.

Undīne, Kristiāna, Mikus.