Oktobris

Brenguļu skolēni piedalās novada Veselības dienā.

Otrdien, 10.oktobrī  centrā “Kaimiņi” satikām savus draugus no Trikātas pamatskolas un Kauguru pamatskolas. Visi kopā piedalījāmies novada Veselības dienā. 

1

Raibu raibās grupās ceļojām pa dažādām Veselības stacijām un iepazināmies cik svarīgs mūsu veselībai ir gaiss un kustības. Mācījāmies uzticēties viens otram, pārbaudījām savu līdzsvaru un izveicību.

2

Mērījām pulsu un uzzinājām, cik ātri sitās mūsu sirsniņas, kad esam kārtīgi izlēkājušies. Iemācījāmies, ka saule ir ne tikai ļoti nepieciešama mūsu organismam, bet lielās devās tā var būt arī kaitīga, tādēļ nepieciešami aizsarglīdzekļi-cepures, saulesbrilles, aizsargkrēms. Visgaršīgākā vieta  bija  Uztura stacija. Tur mielojāmies ar vitamīnu pilnajiem dārzeņiem, un no gardiem augļiem veidojām gleznu, ko pēc tam varējām apēst.

3

Tad atkārtojām, cik skaists ir smaids, ja mutē ir visi zobi, nevis rēgojas robi. Un kas jādara, lai zobus saglabātu veselus un baltus.

4

Vēl uzzinājām par sliktajām atkarībām un sapratām, ka ar tām mums nav pa ceļam. Pēc šīs dienas zinām, ka mums jādraudzējas ar ūdeni ne tikai, lai būtu tīri, bet arī jādzer, lai paši justos labi.

5

Kad jaukā un atraktīvā diena bija beigusies, mēs patiešām  jutāmies veseli un ņipri, kopā vienmēr stipri!