Septembris

Brenguļu sākumskolā sportojam visi.

Ar olimpiskā karoga uzvilkšanu mastā atklājām sporta dienu. Ja jau pieaugušajiem ir karogs, tad mums arī! Pēc tam mēs visi-kopā ar skolotāju Paulu iesildījāmies un vingrojām, lai varētu dūšīgi sportot.

 1

2

Kopā ar mammām, tētiem, vecmāmiņām sacentāmies dažādās jautrās stafetēs. Lai stiprinātu komandas garu, mācījāmies sadarboties-kopā pārvietojām bumbu, tā nedrīkstēja nokrist zemē. Domājat, ka viegli? Dažiem jau izdevās tīri labi, bet bumbai patika kaut kur aizripot.

3

Kādā citā stafetē gan skrējām, gan līdām, gan spraudām knaģus, mācījāmies noturēt līdzsvaru ar īpašo cepurīti galvā. Mammām un vecmāmiņām arī bija krietni jāpiepūlās, lai cepurīte nenokristu. Paula mamma pat sportoja kopā ar mazo brāli, kas sēdēja īpašā somā! Braši!

4

Tad visai komandai ar avīžu palīdzību vajadzēja šķērsot purvu. Lai tiktu uz priekšu, visu laiku draudzīgi jāpārvieto avīze, lai būtu kur likt kājas. Tādas prasmes mums lieti noderēs šī gada lietainajā rudenī.

5

Ar vislielāko sajūsmu spēlējām tautas bumbu. Ķert un mest esam iemācījušies Basketbola skolā un šajās sacensībās piedalījāmies kā lieli meistari. Izrādījās, ka mūsu vecāki arī lieliski prot šo spēli. Pēc tik daudzveidīgām aktivitātēm bijām priecīgi un mazliet noguruši.

6

Tomēr prieks par šo skaisto dienu bija lielāks nekā nogurums. Mums patīk sportot kopā ar ģimeni.